el. stahování oken
Napsal: úte 22. led 2013 18:06:58
Chtěl bych se zeptat jestli nema někdo schema stahovani oken. Mam megana 1.4 16V a borec co to měl předemnou odpojil zadni okna a kable jsou prostříhany.
./forum/?sid=c8cde3fe17244ebf109d0d139f0e27d8