Stahovačka, Airbag a čidlo dveří

1993 - 2015

Moderátoři: Pavel, jirka0007

Odpovědět
magiccz
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. srp 2016 20:57:42

Stahovačka, Airbag a čidlo dveří

Příspěvek od magiccz »

Ahoj,
prosím o radu. Nejde mi normálně stahovat okénko u spolujezde. Měl jsem to celé rozebrané a vše vypadá v pořádku. Okénko se stajuhe cca o 5cm a pak se zastaví. Musím stále dokola mačka ovládání okenáka abych ho dostal do polohy kam potřebuji. Je jedno jestli to ovládám od řidiče a nebo spolujezdce. Zkoušel jsem i rady zde na foru jako sjet okénkem až dolu a opět nahoru a ještě jednou zmačknout a přidržet aby načetl konce. Ale ani toto mi nijak nezabírá. Ostatní okénka fungují v poho. Zkoušel jsem i konektor co je mezi autem a dveřma vyndat prostříkat kontaktolem a opět zandat, ale je to bez rekace.

Další věc co mně trochu zlobí je nápis Airbag Prufen, kontroloval jsem konektory pod sedačkou řidiče ale nejsem si jistý že to jsou oni. Našel jsem zde hned tři konektory. Provedl jsem jejich odpojení prosrříkání a opětovné zapojení ale je to stále stejné. Případně na nějakých fotkách jsem vyděl že jsou konektory ještě pod kobercem. Prosím o upřesnění, kterých konektorů se to týká, případně kde by mohla být ještě chyba. Dle diagnostiky mi to vypsalo "DF076 Obvod předepínačů pásů u řidiče" a "DF003 Obvod snímače výšky vozidla nad vozovkou vzadu".

Ještě jedna věc. Nějak mi nechtejí reagovat přední dveře řidiče a spolujezde na otevření dveří. Nikde jsem ale nenašel čidlo na otevření.

Pokud by jste poradily budu strašně rád.
Děkuji.

R25tx
Moderátor
Příspěvky: 683
Registrován: pon 07. bře 2011 13:13:27

Stahovačka, Airbag a čidlo dveří

Příspěvek od R25tx »

poradím ti jen to přední okno. Podrž tlačítko směrem nahoru déle jak 5 vteřin
R25TX 2,2 B29B/J7T A732 1991: R Megane II Grandtour 1.9DCI/2006 96kW F9Q804

magiccz
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. srp 2016 20:57:42

Stahovačka, Airbag a čidlo dveří

Příspěvek od magiccz »

R25tx píše:poradím ti jen to přední okno. Podrž tlačítko směrem nahoru déle jak 5 vteřin
To jsem zkoušel několikrát le je to bez reakce.

magiccz
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. srp 2016 20:57:42

Stahovačka, Airbag a čidlo dveří

Příspěvek od magiccz »

Ahoj,
takže závada dveří vyřešena tak, že jsem rozebral zámky a injekční stříkačkou jsem prosstříkal mikrospínače v zámcích pro jistotu ve všech čtyřech a vyměnil diody ve dveřích za led diody.

Airbeg jsem se zatím snažil řešit podle postupu co jsem našel a to tak že se má vyndat sedačka očistit a prostříkat konektor co je pod ní ukryt. Zatím bez reakce. Mám podezření na vadný kroužek pod volantem.

Bud dálé zkoumat a dám vědět až zase pokročím.

Odpovědět