otacky klesaji moc nizko

1993 - 2015

Moderátoři: Pavel, jirka0007

Odpovědět
Jonáš Černohous
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. pro 2010 20:23:32

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od Jonáš Černohous »

mam problem pri prerazovani se mi stava ze otacky motoru klesnou hodne nizko pod 500ot/min. a dnes se mi jednou stalo ze to chciplo za jizdy spise pri dojizdeni ke garazi je to 2.0 83kw prosim poradte lanko plynu jde lehce nedrhne

Jonáš Černohous
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. pro 2010 20:23:32

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od Jonáš Černohous »

tak nejspise vyreseno, po hledani zavady sem povytahl kabel z rozdelovace na prvnim a druhem valci a ty jsou zeleny takze sem to ocistil nacvakl z5 a je to dobry ale koupim novy at mam klid

Jonáš Černohous
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. pro 2010 20:23:32

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od Jonáš Černohous »

tak opet ozivuji, zavada s klesajicimi otackami se opet objevila dnes mi to chciplo pri dojizdeni bez rychlosti proste sem vyradil a jak padaly otacky tak sly az na nulu a chciplo to lanko to nedela kabely ke svickam sou novy rozdelovac vycistenej uhliky sou OK svicky ocisteny poradte so s tim muze bejt jeste spolecnyho at vim kde hledat diky

Uživatelský avatar
Bóďa
Příspěvky: 6
Registrován: pát 12. lis 2010 23:46:46
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od Bóďa »

problem s dodavkou paliva?
ja jsem resil podobny problem a celkem jsem se s tim natrapil, nakonec jsem po vymene a kontrole x veci v sacim traktu i palivove soustave (protoze jsem mel predtim auto rozebrany do sroubku, tak kontrola jestli neni nekde skliply tesneni atd) zjistil pricpani prepadu paliva do nadrze... jednoduse se vytvoril moc velkej tlak a tolik benzinu to na volnobeh nesezralo a tak se to "uchcalo". v otackach to stihalo zrat
pokud mas ok zapalovani, tak hledat pricinu nedostatku/prebytku vzduchu a nedostatku/prebytku paliva... takze filtr, vaha vzduchu, ruzne hadicky mezi vahou vzduchu a sanim, volnobeznym ventilem atd... a potom ucpany palivovy filtr, regulator tlaku nebo naopak ucpana vracecka

jizat
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. bře 2011 11:12:57

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od jizat »

tak ze ja mam podobny problem ale dela mito jen jak jeto studene jak se to zahreje tak je to ok

mam Lag1 r.96 2.0 83KW

:( :( :( :( :( :(

Dnes jsem se dozvedel ze pry to ma na svedomí automaticky sytic ????????? n
Renault Laguna I 2.0 83KW (Prodáno)
Renault Megane II Grandtour Luxe Dynamique 2.0l 16V

pišta
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20. úno 2011 18:10:08
Bydliště: brno venkov

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od pišta »

našponuj si lanko alebo si skoukni palec rozdelovaču

goreff
Příspěvky: 48
Registrován: úte 21. pro 2010 20:02:05
Bydliště: Zwischen Ol und Pv

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od goreff »

jak asi lanko plynu ovlivňuje volnoběh :?: :lol:... jasně když lanko přišponuješ tak pootevřeš klapku, což je na hovno, v tomto případě nastavuje volnoběh obtokový volnoběžný ventil,ten pouští za uzavřenou klapku vzduch ...problém může být právě v tom volnoběžném ventilu...nebo čidlo teploty, zajel bych s tím na diagnostiku, třeba něco ukáže ;)
R19 16soupapes

pišta
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20. úno 2011 18:10:08
Bydliště: brno venkov

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od pišta »

nazdarek lidičky taky jsem to řešil,diagnostika nic neukazala nakonec jsem dal sportovní filtr a když jsem ho tam daval tak sem našel prasklou hadicu do sani

jirka0007
Moderátor
Příspěvky: 157
Registrován: pon 07. lis 2011 21:31:42
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

otacky klesaji moc nizko

Příspěvek od jirka0007 »

Ale tím že máš prasklou hadici do saní by se nemělo nic změnit jelikož tam je podtlakový čidlo tak že to si koriguje volnoběh spíš to vidím na to že máš špatný krokový motůrek nestíhá dorovnavat otáčky to se mi taky stáva. Tak že ho vyndej a zkontroluj jestli stačí dorazit ten kužel k díře.

Odpovědět