Renault Megane grandcoupe

1995 - ....

Moderátoři: Pavel, jirka0007, R25tx

Odpovědět
Ferda
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13. bře 2018 10:11:13

Renault Megane grandcoupe

Příspěvek od Ferda »

Dobrý den, Renault Megane grandcoupe mám od loňského října a v palubovce se při odemčení automobilu ozývá bzučivý zvuk, když si do auta sednu a nenastartuju a auto se tzv. vypne, tak po otevření dveří a najetí systémů, se zvuk ozývá taky, nebo když si do auta sednu, zamknu ho, a po asi 3min, když se systémy "uspí" ho odemknu, tak se to ozývá taky. Bylo mi řečeno, že to je tím, že se aktivuje systém klapek větrání a dělají to servomotorky, že když je auto neaktivní, tak se klapky uzavřou, no a když se aktivuje, tak se otvírají a tím dochází k tomuto zvuku. Máte s tímto někdo zkušenosti, je to vůbec standardní??? Děkuji za odpověď.

Vancikpetr
Příspěvky: 2
Registrován: stř 02. pro 2020 19:23:28

Re: Renault Megane grandcoupe

Příspěvek od Vancikpetr »

Potřeboval bych na tohle auto sehnat pár kvalitních autodoplňků, abych ho mohl dát kompletně dohromady, poradíte mi kde je sehnat? v nějaké normální kvalitě? žádná čína?

Blackjiri
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. pro 2020 17:33:23

Re: Renault Megane grandcoupe

Příspěvek od Blackjiri »

Také mi to vadí, že člověk nemůže nic sehnat... proto je lepší vše vidět. Objednávám si doplňky na auto z internetového obchodu na pobočku, kde si mohu vždy zboží prohlédnou, a teprve potom se rozhodnout jestli to chci nebo ne

Vancikpetr
Příspěvky: 2
Registrován: stř 02. pro 2020 19:23:28

Re: Renault Megane grandcoupe

Příspěvek od Vancikpetr »

Tak to funguje dobře. Pokud si to nevezmete, tak neplatíte třeba ani poštovné? přes který obchod si to objednáváte?

Blackjiri
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. pro 2020 17:33:23

Re: Renault Megane grandcoupe

Příspěvek od Blackjiri »

Pokud si zboží nevezmete, tak si nic nestane. Objednávám to takhle přes obchod https://www.autohotarek.cz/ Líbí se mi jejich výběr a kvalita zboží, která je opravdu dobrá

Odpovědět