Problém, prosím o pomoc

1999 - ....

Moderátoři: Pavel, jirka0007

Odpovědět
MartY.WSK
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. črc 2011 20:17:08

Problém, prosím o pomoc

Příspěvek od MartY.WSK »

jedná se o 1.6 16v r.v.2002
po ujetí cca 200 km začíná auto škubat a ztrácet výkon až třeba nakonec nejede vůbec , po znovu nastartování se dá jet rychlostí do 90km/h, při vyšší rychlosti pak už zas strácí výkon , možná to má nějakou spojitost s horkem , ale jisté to není , pokud s tím má někdo zkušenost, nebo někoho něco napadá , za všechno budu rád , zatím děkuji

Uživatelský avatar
Pavel
Moderátor
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 18. lis 2010 20:06:23
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Problém, prosím o pomoc

Příspěvek od Pavel »

Příčin může být mnoho...., měl jsem ale podobný problém,kdy byl úplně ucpaný palivový filtr a čerpadlo nestačilo při vyšších otáčkách dávat palivo. Zkusil bych také zajet někam do servisu a napojit diagnostiku,co napíše řídící jednotka.

MartY.WSK
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. črc 2011 20:17:08

Problém, prosím o pomoc

Příspěvek od MartY.WSK »

filtr je vyměněný diagnostika nehlási nic

Václav
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. říj 2011 19:28:16

Problém, prosím o pomoc

Příspěvek od Václav »

Zdravím koupil jsem Renaulta scenika 1.6 16V r.v 2001 zatím šlape jako hodinky akorát při otočení klíču a při chodu motoru mi v přední části něco bzučí..je to zvuk jak z podávacího čerpadla nebo ventilátoru..nemá někdo s tímhle zkušenost? nebyl jsem ještě na diagnostice..byl bych rád kdyby mi tu někdo napsal kolik vlastně napíchnutí na počítač stojí? Zatím jsem to na předchozích autech nepotřeboval tak nemám zdáni kolik to vlastně stojí..díky

Odpovědět