Jaký motor

1997 - ....

Moderátoři: Pavel, jirka0007

Odpovědět
papcz
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08. bře 2012 16:09:20

Jaký motor

Příspěvek od papcz »

Zdravím vás,chlapi potřebuju poradit,chci si koupit Kango a rozmejšlím jakej motor vzít??jestli 19 D nebo 19 Dti,nebo dci
Prosím poraďte,jaké jsou vaše skušenosti

Hanz55
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. bře 2012 20:11:18

Jaký motor

Příspěvek od Hanz55 »

Mám Kangoo 1.9 dTi a momentálně jsem řešil výměnu vstřikovacího čerpadla. Originál stojí kolem 80 tisic Kč (z druhovýroby asi polovinu). Zkusil jsem koupit použité čerpadlo na vrakovišti, ale byla to ztráta času a peněz. Bylo horší, než to moje. Zkouší to někomu prodat v naději, že už jim to někdo nepřijde vrátit. Vsadil jsem tedy na německou důkladnost a objednal jsem si čerpadlo z Německa za 375 EUR. A vyplatilo se. Mám motor jako nový. Startuje na otočení, táhne jako bejk už od spoda. Jinak u motorů dCi je už commonrail a vstřiky se prý serou už po 2 letech. Co jsem slyšel z vícero stran, tak dTi bylo lepší.

Kerlo
Příspěvky: 5
Registrován: pát 23. bře 2012 19:11:59

Jaký motor

Příspěvek od Kerlo »

Nafta patří do peca :D :D
Megane Scenic 1.6 66kw

jirka0007
Moderátor
Příspěvky: 157
Registrován: pon 07. lis 2011 21:31:42
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Jaký motor

Příspěvek od jirka0007 »

To ne prosím jaký tam bylo čerpadlo protože vím že Bosch čerpadla ty jsou nedobytné tak že to spíš vidím na LUCASE. Jo a jako vstřikovače se používají Italské tak že určitě máš pravdu ty nevydrží moc kdybych koupil auto tak jedině s Bosch čerpadlem a ještě vstřikovače aby byli dobré.

Odpovědět